Uudised


Kontaktandmed

autokoolide kontor on avatud:

E, T ja N kell 15:00-18:00
K 8:30-13:00 ja 15:00-18:00
R, L ja P suletud

Vasara 50, Tartu
50113

Wärdi LEX OÜ
Vasara Autokool OÜ
Ropka Erakool OÜ
Ropka Autokool OÜ
Tartu Autokool OÜ
W-LEX Koolitus OÜ

kontakttelefon:
 52 73 611 

e-post
autokoolid@gmail.com
vasara.autokool@gmail.com

Koostööpartnerid:
TEOORIA.EE

Ave Autokool
Eesti Autokoolide Liit
bussijuhi ameti- ja täiendkoolitus

OÜ Vasara Autokool pakub:

bussijuhi kiirendatud ametikoolitust (70 akadeemilist tundi) ja bussijuhi täiendkoolitust (35 akadeemilist tundi)

bussijuhi kiirendatud ametikoolitus on vaja läbida neil, kes soovivad asuda tasu eest tööle D- või D1- kategooria autojuhina ning kellel ei ole olnud ükskõik millist eelpool nimetatud kategooria juhtimisõigust vähemalt 2 aastat (see tähendab, et kui D1-kategooria juhtimisõigus on olnud käes vähem kui 2 aastat, peab õpilane läbima just kiirendatud ametikoolituse mahuga 70 tundi, mitte täiendkoolituse mahuga 35 tundi). Koolitus toimub allpool viidatud õppekava põhjal. Loengud toimuvad argipäevadel algusega kell 17:00 ning kursus lõppeb eksamiga, kus tuleb vastata 30 küsimusest õigesti vähemalt 24. Peale eksami sooritamist edastame õpilase andmed Maanteeametile, kes väljastab õpilasele kutsetunnistuse.

bussijuhi täiendkoolitus on vaja läbida neil, kes soovivad asuda tasu eest tööle D- või D1- kategooria autojuhina ning kellel on olnud ükskõik milline eelpool nimetatud kategooria juhtimisõigus vähemalt 2 aastat (see tähendab, et kui D1-kategooria juhtimisõigus on olnud käes vähemalt 2 aastat, peab õpilane läbima just täiendkoolituse mahuga 35 tundi). Koolitus toimub allpool viidatud õppekava põhjal. Loengud toimuvad argipäevadel algusega kell 17:00 ning kursus lõppeb eksamiga, kus tuleb vastata 20 küsimusest õigesti vähemalt 16. Peale eksami sooritamist edastame õpilase andmed Maanteeametile, kes väljastab õpilasele kutsetunnistuse.

Kursusele registreerumine:
Need, kes maksavad koolituse eest ise või kelle eest maksab eraõiguslik firma, ei pea ette registreeruma, piisab koos kehtivate juhilubadega kursuse alguskuupäeval Vasara 50 (sissepääs on Tähe tänava poolt, staadioni poolt vaadates maja kaugemast otsast) 3. korrusele tulemisest. Eelregistreerumiseks peaks saatma e-kirja aadressile vasara.autokool@gmail.com või helistama (tööaegadel) numbrile
52 73 611.

Õpetajad

kursuste alguskuupäevad ja hinnakiri

bussijuhi 70-tunnise kiirendatud ametikoolituse õppekava
bussijuhi 35-tunnise täiendkoolituse õppekava
koolituste alguskuupäevad hinnakiri Koolitus Avalehele