Uudised


Kontaktandmed

autokoolide kontor on avatud:

E, T ja N kell 15:00-18:00
K 8:30-13:00 ja 15:00-18:00
R, L ja P suletud

Vasara 50, Tartu
50113

Wärdi LEX OÜ
Vasara Autokool OÜ
Ropka Erakool OÜ
Ropka Autokool OÜ
Tartu Autokool OÜ
W-LEX Koolitus OÜ

kontakttelefon:
 52 73 611 

e-post
autokoolid@gmail.com
vasara.autokool@gmail.com

Koostööpartnerid:
TEOORIA.EE

Ave Autokool
Eesti Autokoolide Liit
E-õpe

Vasara Autokool pakub koostöös keskkonnaga Teooria.ee nüüd ka internetipõhist teooriaõpet. E-õpe annab hea võimaluse teooriat õppida nendele inimestele, kellel pole muidu võimalust kõigis auditoorsetes teoorialoengutes kohal käia. Samuti on tegemist kasuliku lisamaterjaliga neile, kes tahavad näiteks enne Maanteeametis sooritatavat teooriaeksamit teemasid üle korrata.

E-õpet pakume mootorratta, sõiduauto, C-kategooria, CE-kategooria ja BE-kategooria koolitusteks. Õpilasel on kohustus osaleda kolmes auditoorses loengus esmaõppe puhul ja ühes loengus (registreerumisel) täiendõppe puhul. Samuti on esmaõppe õpilasel kohustus läbida esmaabi koolitus (seda küll ei pea tegema meie juures).

E-õpe on mõeldud siiski ainult teooria õppimiseks, seega sõidutunnid toimuvad täpselt samuti nagu tavaõppe puhul. Sama kehtib ka koolieksamite puhul, mis tuleb sooritada kooli kohale tulles.

Õppimise alustamiseks peaks õpilane tegema ühte kahest:

1) Saatma e-maili aadressile vasara.autokool@gmail.com, mis sisaldab ees- ja perekonnanime, isikukoodi ja infot selle kohta mida tahetakse koolis õppima asuda (näiteks "B-kategooria e-õpe"). Kirjale vastame juba edasiste instruktsioonidega.

2) Võib ka registreeruda otse teooria.ee lehel, kus peale 42 euro maksmist saab asuda kohe materjalidega tutvuma, samas peab ikkagi registreerima ennast eraldi ka autokoolis.

NB! Kursusele ametlikuks registreerumiseks on autokoolil vaja näha kehtivat tervisetõendit, mille võib tuua autokooli kohale esimeseks loenguks või siis saata skaneeritud kujul autokooli e-maili aadressile! Samuti on vaja koolil ühte pilti iga kategooria kohta, mida õppima asutakse.

Hinnad on e-õppe puhul näidatud hinnakirjas aga tasuks arvestada, et erinevalt tavaõppest, ei sisalda e-õpe esmaabi koolitust. Kohustus see (esmaõppe) koolituskursuse jooksul läbida siiski jääb ja näiteks meie koolis maksaks see sel juhul 20 eurot. Täpsem info kontaktnumbritelt või e-posti aadressilt.


TEOORIA.EE
koolituste alguskuupäevad hinnakiri Koolitus Avalehele