Uudised
Loengud on endiselt keelatud, seega klassitunde ei toimu. Õppesõidud üldiselt toimuvad, aga uurige sõiduõpetajalt, kas kokku lepitud ajad ikka veel kehtivad. Õppesõitu peab tulema oma maskiga ja haigustunnustega ei tohi tundi tulla. Õpetajal on õigus õpppesõitu mitte teha, kui neid reegleid pole täidetud!

Kontaktandmed

autokoolide kontor on avatud:


E-N 15:00-18:00
R, L ja P suletud

Vasara 50, Tartu
50113

Vasara Autokool OÜ (10241957)
Ropka Erakool OÜ (11755121)
Ropka Autokool OÜ (11581000)
Tartu Autokool OÜ (11961783)
W-LEX Koolitus OÜ (12004954)
Wärdi LEX OÜ (10241549)

kontakttelefon:
52 73 611 

e-post
autokoolid@gmail.com
vasara.autokool@gmail.com

Koostööpartnerid:
TEOORIA.EE

Ave Autokool

Eesti Autokoolide Liit

Koolituskursuste alguskuupäevad

Järgmised B-, BC1- ja A1- ning A2- kategooria (esmaõppe) koolituste grupid alustavad:

12. aprillil (esimene loeng 13. aprillil kell 18.00, loengud teisipäevadel ja kolmapäevadel kell 18.00)
(Hetkel loenguid ei toimu, seega saadame materjalid ja videoloengud koos instruktsioonidega edasiseks ja auditoorsed loengud tulevad kohe kui need jälle lubatud on)

22. aprillil (esimene loeng 26. aprillil kell 18.00, loengud esmas- ja neljapäevadel kell 18.00)

6. mail (esimene loeng 10. mail kell 18.00, loengud esmas- ja neljapäevadel kell 18.00)

24. mail (esimene loeng 25. mail kell 18.00, loengud teisipäevadel ja kolmapäevadel kell 18.00)

Kui on soov registreeruda, peaks kooli kontorist läbi tulema kõige hiljemalt kursuse alguskuupäeval (mitte esimese loengu päeval!)). Avalduse võib täita ka elektroonselt ja saata meile e-kirjana, avalduse leiab siit: esmaõppe avaldus (avaldus tuleb salvestada endale arvutisse ja saata meile e-kirjana, netis täites ei jõua see meieni!). Kaasa peaks kontorisse võtma kehtiva arstitõendi väljatrüki (võib saata samuti ekraanitõmmisena kooli e-mailile) ja vähemalt 100 eurot esimeseks sissemakseks. Esimese sissemakse võib teha ka ülekandega (vajalikud kontonumbrid saab registreerimisel või läbi e-maili).C-, C1-, CE-, D-, D1- ja BE- kategooria järgmised kursused algavad:

20. aprillil (esimene loeng teisipäeval 20. aprillil kell 17.00) (Hetkel loenguid ei toimu, seega saadame materjalid ja videoloengud koos instruktsioonidega edasiseks ja auditoorsed loengud tulevad kohe kui need jälle lubatud on)

11. mail (esimene loeng teisipäeval 11. mail kell 17.00)

Koolitusele registreerumiseks on tarvis tulla, kõige hiljemalt 15 minutit enne esimest loengut, kohale autokooli kontorisse, koos kehtiva tervisetõendi ja juhilubadega. Registreeruda saab ka muudel päevadel enne grupi algust. Avalduse võib täita ka elektroonselt ja saata meile e-kirjana, avalduse leiab siit: täiendkoolituse avaldus (avaldus tuleb salvestada endale arvutisse ja saata meile e-kirjana, netis täites ei jõua see meieni!). Kaasa peaks kontorisse võtma kehtiva arstitõendi väljatrüki (võib saata samuti ekraanitõmmisena kooli e-mailile) ja vähemalt 200 eurot esimeseks sissemakseks (BE-kategooria puhul kogu summa). Esimese sissemakse võib teha ka ülekandega (vajalikud kontonumbrid saab registreerimisel või läbi e-maili).A- ja A2- kategooria täiendõppe (ehk siis B-kategooria on juba eelnevalt olemas) järgmised kursused algavad:

14. aprillil (internetipõhine teooriaõpe ainult)

Kui on soov registreeruda, peaks juhilubade ja tervisetõendiga koolist läbi tulema. Avalduse võib täita ka elektroonselt ja saata meile e-kirjana: avalduse leiab siit: täiendkoolituse avaldus (avaldus tuleb salvestada endale arvutisse ja saata meile e-kirjana, netis täites ei jõua see meieni!), kirjaga võib saata ka pildi oma tervisetõendist.AM- kategooria (mopeedijuhtide) järgmised koolitused algavad:

12. aprillil
(Hetkel loenguid ei toimu, seega saadame materjalid ja videoloengud koos instruktsioonidega edasiseks ja auditoorsed loengud tulevad kohe kui need jälle lubatud on)

Kui on soov registreeruda, peaks kooli kontorist läbi tulema kõige hiljemalt kursuse alguskuupäeval (mitte esimese loengu päeval!)). Avalduse võib täita ka elektroonselt ja saata meile e-kirjana, avalduse leiab siit: esmaõppe avaldus (avaldus tuleb salvestada endale arvutisse ja saata meile e-kirjana, netis täites ei jõua see meieni!). Kaasa peaks kontorisse võtma kehtiva arstitõendi väljatrüki (võib saata samuti ekraanitõmmisena kooli e-mailile) ja vähemalt 100 eurot esimeseks sissemakseks. Esimese sissemakse võib teha ka ülekandega (vajalikud kontonumbrid saab registreerimisel või läbi e-maili).Lõppastme koolituse (nn "libedasõidu") kursus algab:

loengud jätkuvad kui auditoorsed loengud on taas lubatud

Registreerumiseks peab saatma autokoolile e-maili, kuna peame praegu hoidma grupi suuruse kontrolli all. Samal õhtul järgneb umbes 2,5 tundi (vähemalt 3 akadeemilist tundi) kestev loeng. Loeng toimub Vasara 50, 3. korrus, sissepääs hoonesse on staadionist kaugemast maja otsast. Kaasa tuleks võtta koolitunnistus ("mootorsõiduki koolituskursuse tunnistus"), millel peaks olema märge ka pimedasõidu läbimise kohta ja kursuse maksumuse jagu raha (kui on soov maksta sularahas).Järgmine esmaabikoolituse kursus toimub:

Kuupäev ilmub, kui piirangute leevenemise tõttu on lõpuks võimalik seda koolitust läbi viia. Vajalik eelregistreerimine! Registreeruda saab e-maili teel aadressil vasara.autokool@gmail.com või autokoolid@gmail.com (e-mailile saadame eeltutvumiseks materjalid)


koolituste alguskuupäevad hinnakiri Koolitus Avalehele