Uudised

Nüüd saab meie autokoolist rentida sõiduki ja haagise ka kuni 4250 kg täismassiga autorongi juhtimiseks vajalikuks sõidueksamiks (nn B96 lisamärke saamiseks). Sõidutund pluss meie sõiduki ja haagise kasutamine eksamil maksab 100 eurot

Kontaktandmed

autokoolide kontor on avatud:

E, T ja N kell 15:00-18:00
K 8:30-13:00 ja 15:00-18:00
R, L ja P suletud

Vasara 50, Tartu
50113

Wärdi LEX OÜ
Vasara Autokool OÜ
Ropka Erakool OÜ
Ropka Autokool OÜ
Tartu Autokool OÜ
W-LEX Koolitus OÜ

kontakttelefon:
 52 73 611 

e-post
autokoolid@gmail.com
vasara.autokool@gmail.com

Koostööpartnerid:
TEOORIA.EE

Ave Autokool
Eesti Autokoolide Liit
Koolituskursuste alguskuupäevad

Järgmised B-, BC1- ja A1- ning (esmaõppe) A2- kategooria koolituste grupid alustavad:

22. augustil (esimene loeng 26. augustil kell 18:00, loengud esmas- ja neljapäevadel kell 18:00)

9. septembril (esimene loeng 10. septembril kell 18:00, loengud teisipäevadel ja kolmapäevadel kell 18:00.)

23. septembril (esimene loeng 24. septembril kell 18:00, loengud teisipäevadel ja kolmapäevadel kell 18:00.)

Kui on soov registreeruda, peaks kooli kontorist läbi tulema kõige hiljemalt kursuse alguskuupäeval (mitte esimese loengu päeval!)). Kaasa peaks võtma kehtiva arstitõendi väljatrüki (võib saata ka ekraanitõmmisena kooli e-mailile) ja vähemalt 100 eurot esimeseks sissemakseks. Esimese sissemakse võib teha ka ülekandega (vajalikud kontonumbrid saab registreerimisel või läbi e-maili).C-, CE-, D-, D1- ja BE- kategooria järgmised kursused algavad:

27. augustil (esimene loeng teisipäeval 27. augustil kell 17:00)

Koolitusele registreerumiseks on tarvis tulla, kõige hiljemalt 15 minutit enne esimest loengut, kohale autokooli kontorisse, koos kehtiva tervisetõendi ja juhilubadega. Registreeruda saab ka muudel päevadel enne grupi algust. Esimene sissemaks peaks olema vähemalt 200 eurot C-, CE-, D- ja D1- kategooriatel; BE-kategooria puhul kogu õppemaks.A- ja A2- kategooria täiendõppe (ehk siis B-kategooria on juba eelnevalt olemas) järgmised kursused algavad:

Sel aastal enam gruppe ei alusta, kuna Maanteeameti eksamijärjekordade tõttu eksamile ei jõuaks

Kui on soov registreeruda, peaks juhilubade ja tervisetõendiga koolist läbi tulema kõige hiljemalt kursuse alguskuupäeval.)AM- kategooria (mopeedijuhtide) järgmised koolitused algavad:

22. augustil (loengud esmaspäevadel ja neljapäevadel, esimene loeng 26.augustil kell 18:00)

registreerumiseks peaks tulema koos kehtiva tervisetõendiga autokooli kontorisse kõige hiljemalt kursuse alguse kuupäeval


Lõppastme koolituse ("libedasõidu") kursus algab:

21.augustil kell 17:30

Registreerumiseks peaks umbes 5 minutit enne kursuse alguskellaaega autokooli kontorisse tulema, etteregistreerimist ei ole ja kohe peale registreerimist järgneb umbes 2,5 tundi kestev loeng. Loeng toimub Vasara 50, 3. korrus, sissepääs hoonesse on staadionist kaugemast maja otsast. Kaasa tuleks võtta koolitunnistus ("mootorsõiduki koolituskursuse tunnistus"), millel peaks olema märge ka pimedasõidu läbimise kohta ja kursuse maksumuse jagu raha (kui on soov maksta sularahas).Veoauto- ja bussijuhi ameti- ja täienduskoolituse kursused algavad:

veoauto- ja bussijuhi täiendkoolitused (35 tundi):

uus kuupäev ilmub siia kohe, kui see on paika pandud

Eelregistreerimine ja info telefoninumbril 52 73 611 või e-maili aadressil vasara.autokool@gmail.comJärgmine esmaabikoolituse kursus toimub:

Ühe pika loenguna laupäeval, 17. augustil, algusega kell 9:00 hommikul. Vajalik eelregistreerimine e-maili teel aadressil vasara.autokool@gmail.com või autokoolid@gmail.com (e-mailile saadame eeltutvumiseks materjalid)


koolituste alguskuupäevad hinnakiri Koolitus Avalehele