Uudised


Kontaktandmed

autokoolide kontor on avatud:


E-N 15:00-18:00
R, L ja P suletud

Vasara 50, Tartu
50113

Vasara Autokool OÜ (10241957)
Ropka Erakool OÜ (11755121)
Ropka Autokool OÜ (11581000)
Tartu Autokool OÜ (11961783)
W-LEX Koolitus OÜ (12004954)
Wärdi LEX OÜ (10241549)

kontakttelefon:
52 73 611 

e-post
autokoolid@gmail.com
vasara.autokool@gmail.com

Koostööpartnerid:
TEOORIA.EE

Ave Autokool

Eesti Autokoolide Liit

Lõppastme koolitus

Lõppastme koolitus on vaja läbida neil, kes tahavad oma esmased juhiload vahetada põhilubade vastu. Lõppastme koolitusele võivad tulla kõik, kellel on esmane juhtimisõigus olemas. Soovitatav oleks tulla koolitusele peale seda, kui on juba mõnda aega iseseisvalt sõidetud.

Hetkel tegeleb selle koolituse pakkumisega Vasara Autokool. Lõppastme koolitus koosneb ühest loengust (3 akadeemilist tundi) ühest linnasõidust (nn. ökosõit) ja libedasõidust. Loeng toimub kohe peale grupi registreerimist samal õhtul, ökosõidu ja libedasõidu ajad saab kokku leppida samal päeval või ka hiljem. Libedasõit toimub Torma lähedal, Ave autokoolile kuuluval spetsiaalsel libedarajal- transpordi sinna ja tagasi tagab autokool (ja see kuulub hinna sisse). Ökosõit toimub tavaliselt samal päeval kui libedasõit.

Kogu kursuse hind on 100 eurot Vasara autokooli, Ropka Erakooli, W-LEX Koolituse, Ropka Autokooli, OÜ Thulemanni, A.K.V.R. Autokoolituse ja Tartu Autokooli õpilastele. 110 eurot kõigile teiste autokoolide lõpetajatele.

Registreerumiseks on tarvis saata autokoolile e-kiri ja tulla kohale grupi alguskuupäeval (soovitatavalt natuke enne loengu algust). Kaasa tuleks võtta koolitunnistus (mootorsõidukijuhi koolituskursuse tunnistus), juhiload (ei pea olema enam kehtivad) ja kursuse maksumuse jagu raha (loomulikult on võimalik maksta ka ülekandega).

Täpsem info kontaktnumbritelt või e-posti aadressilt.

Lõppastme koolituse õppekava

koolituste alguskuupäevad hinnakiri Koolitus Avalehele