Uudised


Kontaktandmed

autokoolide kontor on avatud:

E, T ja N kell 15:00-18:00
K 8:30-13:00 ja 15:00-18:00
R, L ja P suletud

Vasara 50, Tartu
50113

Wärdi LEX OÜ
Vasara Autokool OÜ
Ropka Erakool OÜ
Ropka Autokool OÜ
Tartu Autokool OÜ
W-LEX Koolitus OÜ

kontakttelefon:
 52 73 611 

e-post
autokoolid@gmail.com
vasara.autokool@gmail.com

Koostööpartnerid:
TEOORIA.EE

Ave Autokool
Eesti Autokoolide Liit
Lõppastme koolitus

Lõppastme koolitus on vaja läbida neil, kes tahavad oma esmased juhiload vahetada põhilubade vastu. Lõppastme koolitusele võivad tulla kõik, kellel on esmane juhtimisõigus olemas. Soovitatav oleks tulla koolitusele peale seda, kui on juba mõnda aega iseseisvalt sõidetud.

Hetkel tegeleb selle koolituse pakkumisega Vasara Autokool. Lõppastme koolitus koosneb ühest loengust (3 akadeemilist tundi) ühest linnasõidust (nn. ökosõit) ja libedasõidust. Loeng toimub kohe peale grupi registreerimist samal õhtul, ökosõidu ja libedasõidu ajad saab kokku leppida samal päeval või ka hiljem. Libedasõit toimub Torma lähedal, Ave autokoolile kuuluval spetsiaalsel libedarajal- transpordi sinna ja tagasi tagab autokool (ja see kuulub hinna sisse). Ökosõit toimub Tartus.

Kogu kursuse hind on 85 eurot Vasara autokooli, Ropka Erakooli, W-LEX Koolituse, Ropka Autokooli, OÜ Thulemanni ja Tartu Autokooli õpilastele, 90 eurot A.K.V.R. Autokoolituse õpilastele ja 95 eurot kõigile teiste autokoolide lõpetajatele.

Registreerumiseks on lihtsalt tarvis tulla kohale grupi alguskuupäeval (soovitatavalt natuke enne loengu algust). Kaasa tuleks võtta koolitunnistus (mootorsõidukijuhi koolituskursuse tunnistus), juhiload (ei pea olema enam kehtivad) ja kursuse maksumuse jagu raha (loomulikult on võimalik maksta ka ülekandega).

Täpsem info kontaktnumbritelt või e-posti aadressilt.
koolituste alguskuupäevad hinnakiri Koolitus Avalehele