Uudised
Loengud ja sõidutunnid toimuvad, aga Eesti Vabariigi Valitsuse määruse kohaselt tuleb COVID tõendit vaktsineerituse, läbipõdemise või varasemalt tehtud negatiivse testi tulemuse kohta esitada kõigil alates 18. eluaastast. Selle puudumisel koolitustel osaleda ei saa. Kontrollimata avalikes siseruumides peab kandma maske, seega kontorisse tulles peab kandma maski ja maski võib ära võib ära võtta ainult siis kui autokooli esindaja on kontrollinud kõigi loengus viibijate tõendeid.

Kontaktandmed

autokoolide kontor on avatud:


E-N 15:00-18:00
R, L ja P suletud

Vasara 50, Tartu
50113

Vasara Autokool OÜ (10241957)
Ropka Erakool OÜ (11755121)
Ropka Autokool OÜ (11581000)
Tartu Autokool OÜ (11961783)
W-LEX Koolitus OÜ (12004954)
Wärdi LEX OÜ (10241549)

kontakttelefon:
52 73 611 

e-post
autokoolid@gmail.com
vasara.autokool@gmail.com

Koostööpartnerid:
TEOORIA.EE

Ave Autokool

Eesti Autokoolide Liit

Mootorratta juhi koolitus

A-kategooria jaguneb kolmeks eraldi (alam-) kategooriaks: A1- kategooria on mootorratas, mille juhtimisõigust võib asuda taotlema alates 16. eluaastast. A2- kategooriat võib asuda õppima inimene, kelle vanus on vähemalt 18. A2- kategooriast peavad alustama ka need, kellel pole eelnevalt B-kategooria põhilube veel käes ja samuti need, kelle vanus on alla 24 ja kellel pole eelnevalt A1-kategooriat vähemalt 2 aastat olnud. A-kategooriat ilma piiranguta saab asuda õppima inimene, kelle vanus on vähemalt 24 eluaastat ja kellel on olemas (B-kategooria) põhiload.

A-kategooria esmaõppes (ehk siis neil, kellel eelnevalt B-kategooria lube ei ole) on ette nähtud 21 sõidutundi õppesõitu ja 40 õppetundi teooriat, kui õpitakse A1- või A2- kategooriat ja B- või BC1- kategooriat, on kohustuslike sõidutundide arv 12. Täiendõppes on minimaalselt 10 sõidutundi ja 10 õppetundi teooriat.

Koostöös teooria.ee keskkonnaga pakume ka e-õpet, mis annab võimaluse teooria selgeks õppida peamiselt kodus.

Mootorrattaõpet pakuvad kaks firmat:

Ropka Autokool pakub koolitusi A1- ja A2- kategooriale, samuti kombineerituna B-kategooria koolitusega. Peamine sihtgrupp peaks olema inimesed, kes tahavad koos B-kategooria omandamisega saada ka mootorratta lubasid. Samas on oodatud ka juba B-kategooriat omavad algajad autojuhid.
Samuti Pakub Ropka Autokool A-kategooria koolitusi iseseisva üksusena- st. inimesed, kes otsustavad mingil hetkel oma eelnevatele kategooriatele lisaks teha just ainult A-kategooria, peaksid tulema just Ropka Autokooli.

Vasara Autokool pakub A-kategooria õpet eelkõige kombineeritud õppena, pakkudes seda soodsa hinnaga lisaks C-, D-, ja CE- kategooria koolitustele. Samuti pakub Vasara Autokool mootorrattaõpet e-õppena.


Hinnakiri
Kursuste algusajad
Õpetajad
Õppekorraldus
Kuidas registreeruda
Õppe struktuur

A2- või A- kategooria täiendõppe õppekava
A1- või A2- kategooria esmaõppe õppekava
B- kategooria ja A1- või A2- kategooria õppekava
BC1- kategooria ja A1- või A2- kategooria õppekava

Täpsem info kontaktnumbritelt või e-posti aadressilt.

koolituste alguskuupäevad hinnakiri Koolitus Avalehele