Uudised


Kontaktandmed

autokoolide kontor on avatud:

E, T ja N kell 15:00-18:00
K 8:30-13:00 ja 15:00-18:00
R, L ja P suletud

Vasara 50, Tartu
50113

Wärdi LEX OÜ
Vasara Autokool OÜ
Ropka Erakool OÜ
Ropka Autokool OÜ
Tartu Autokool OÜ
W-LEX Koolitus OÜ

kontakttelefon:
 52 73 611 

e-post
autokoolid@gmail.com
vasara.autokool@gmail.com

Koostööpartnerid:
TEOORIA.EE

Ave Autokool
Eesti Autokoolide Liit
Mootorratta juhi koolitus

A-kategooria jaguneb kolmeks eraldi (alam-) kategooriaks: A1- kategooria on mootorratas, mille juhtimisõigust võib asuda taotlema alates 16. eluaastast. A2- kategooriat võib asuda õppima inimene, kelle vanus on vähemalt 18. A2- kategooriast peavad alustama ka need, kellel pole eelnevalt B-kategooria põhilube veel käes ja samuti need, kelle vanus on alla 24 ja kellel pole eelnevalt A1-kategooriat vähemalt 2 aastat olnud. A-kategooriat ilma piiranguta saab asuda õppima inimene, kelle vanus on vähemalt 24 eluaastat ja kellel on olemas (B-kategooria) põhiload.

A-kategooria esmaõppes (ehk siis neil, kellel pole eelnevalt B-kategooria lube olemas) on ette nähtud 12 sõidutundi õppesõitu ja 40 õppetundi teooriat. Täiendõppes 10 sõidutundi ja 10 õppetundi teooriat.

Koostöös teooria.ee keskkonnaga pakume ka e-õpet, mis annab võimaluse teooria selgeks õppida peamiselt kodus.

Mootorrattaõpet pakuvad kaks firmat:

Ropka Autokool pakub koolitusi A1- ja A2- kategooriale, samuti kombineerituna B-kategooria koolitusega. Peamine sihtgrupp peaks olema inimesed, kes tahavad koos B-kategooria omandamisega saada ka mootorratta lubasid. Samas on oodatud ka juba B-kategooriat omavad algajad autojuhid.
Samuti Pakub Ropka Autokool A-kategooria koolitusi iseseisva üksusena- st. inimesed, kes otsustavad mingil hetkel oma eelnevatele kategooriatele lisaks teha just ainult A-kategooria, peaksid tulema just Ropka Autokooli.

Vasara Autokool pakub A-kategooria õpet eelkõige kombineeritud õppena, pakkudes seda soodsa hinnaga lisaks C-, D-, ja CE- kategooria koolitustele. Samuti pakub Vasara Autokool mootorrattaõpet e-õppena.

Hinnakirja saab vaadata siit

kursuste algusaegu siit

Registreerumiseks peaks tulema kohale ükskõik millisel kontori lahtioleku ajal. Registreerumiseks on vaja kehtivat arstitõendit ja vähemalt 150 eurot esimeseks sissemakseks. Esimese sissemakse (nagu kogu summa) võib muidugi maksta ka ülekandega.


Täpsem info kontaktnumbritelt või e-posti aadressilt.


täiendõppe auditoorne õppekava
täiendõppe e-õppe õppekava
esmaõppe auditoorne õppekava
esmaõppe e-õppe õppekava
koolituste alguskuupäevad hinnakiri Koolitus Avalehele