Uudised

Ajateenijatele hüvitatakse juhilubade maksumus: Kaitseressursside amet

Kontaktandmed

autokoolide kontor on avatud:

E - N 15:00 - 18:00
R, L ja P suletud
Vasara 50, Tartu 50113

firmad:

Vasara Autokool OÜ (10241957)
Ropka Erakool OÜ (11755121)
Ropka Autokool OÜ (11581000)
Tartu Autokool OÜ (11961783)
W-LEX Koolitus OÜ (12004954)
Wärdi LEX OÜ (10241549)

kontakttelefon:

52 73 611

e-post:

autokoolid@gmail.com
vasara.autokool@gmail.com

Koostööpartnerid:


Koolituskursuste alguskuupäevad

Järgmised B-, BC1- ja A1- ning A2- kategooria (esmaõppe) koolituste grupid alustavad:

4. septembril (avaloeng sama päeva õhtul kell 18.00) loengud toimuvad esmaspäevadel ja teisipäevadel kell 18.00

25. septembril (avaloeng sama päeva õhtul kell 18.00) loengud toimuvad esmaspäevadel ja teisipäevadel kell 18.00

Kui on soov registreeruda, peaks kooli kontorist läbi tulema kõige hiljemalt kursuse alguskuupäeval. Avalduse võib täita ka elektroonselt ja saata meile e-kirjana,avalduse leiab siit: esmaõppe avaldus (avaldus tuleb salvestada endale arvutisse ja saata meile e-kirjana, netis täites ei jõua see meieni!). Kaasa peaks kontorisse võtma kehtiva arstitõendi väljatrüki (võib saata samuti ekraanitõmmisena kooli e-mailile) ja vähemalt 200 eurot esimeseks sissemakseks. Esimese sissemakse võib teha ka ülekandega (vajalikud kontonumbrid saab registreerimisel või läbi e-maili).


C-, C1-, CE-, D-, D1- ja BE- kategooria järgmised kursused algavad:

14. septembril (esimene loeng samal õhtul kell 17.15)

5. oktoobril (esimene loeng samal õhtul kell 17.15)

26. oktoobril (esimene loeng samal õhtul kell 17.15)

Koolitusele registreerumiseks on tarvis tulla kohale autokooli kontorisse (kõige hiljemalt 15 minutit enne esimest loengut), koos kehtiva tervisetõendi ja juhilubadega. Registreeruda saab ka muudel päevadel enne grupi algust. Avalduse võib täita ka elektroonselt ja saata meile e-kirjana, avalduse leiab siit: täiendkoolituse avaldus (avaldus tuleb salvestada endale arvutisse ja saata meile e-kirjana, netis täites ei jõua see meieni!). Kaasa peaks kontorisse võtma kehtiva arstitõendi väljatrüki (võib saata samuti ekraanitõmmisena kooli e-mailile) ja vähemalt 300 eurot esimeseks sissemakseks (BE-kategooria puhul kogu summa). Esimese sissemakse võib teha ka ülekandega (vajalikud kontonumbrid saab registreerimisel või läbi e-maili).


A- ja A2- kategooria täiendõppe (ehk siis B-kategooria on juba eelnevalt olemas) järgmised kursused algavad:

14. septembril hooaja viimane!

Kui on soov registreeruda, peaks juhilubade ja tervisetõendiga koolist läbi tulema või võib ka avalduse täita elektroonselt ja saata meile e-kirjana: avalduse leiab siit: täiendkoolituse avaldus (avaldus tuleb salvestada endale arvutisse ja saata meile e-kirjana, netis täites ei jõua see meieni!), kirjaga võib saata ka pildi oma tervisetõendist.


AM- kategooria (mopeedijuhtide) järgmised koolitused algavad:

14. septembril, avaloeng samal õhtul kell 18.00. Peamised loengud esmas- ja teisipäevadel.

Kui on soov registreeruda, peaks kooli kontorist läbi tulema kõige hiljemalt kursuse alguskuupäeval. Avalduse võib täita ka elektroonselt ja saata meile e-kirjana, avalduse leiab siit: esmaõppe avaldus (avaldus tuleb salvestada endale arvutisse ja saata meile e-kirjana, netis täites ei jõua see meieni!). Kaasa peaks kontorisse võtma kehtiva arstitõendi väljatrüki (võib saata samuti ekraanitõmmisena kooli e-mailile) ja vähemalt 200 eurot esimeseks sissemakseks. Esimese sissemakse võib teha ka ülekandega (vajalikud kontonumbrid saab registreerimisel või läbi e-maili).


Lõppastme koolituse järgmine kursus

toimub septembris, kuupäev ilmub siia kohe kui koolitus on kokku lepitud.

Registreerumiseks ja info saamiseks peab saatma autokoolile e-maili.

Samal õhtul järgneb umbes 2,5 tundi (vähemalt 3 akadeemilist tundi) kestev loeng. Loeng toimub Vasara 50, 3. korrus, sissepääs hoonesse on staadionist kaugemast maja otsast. Kaasa tuleks võtta koolitunnistus ("mootorsõiduki koolituskursuse tunnistus"), millel peaks olema märge ka pimedasõidu läbimise kohta ja kursuse maksumuse jagu raha (kui on soov maksta sularahas).


Esmaabikoolituse kursus

toimub laupäeval, 16. septembril algusega kell 9.00

Vajalik eelregistreerimine! Registreeruda saab e-maili teel aadressil vasara.autokool@gmail.com või autokoolid@gmail.com (e-mailile saadame eeltutvumiseks materjalid)


koolituste alguskuupäevad hinnakiri Koolitus Avalehele