Uudised

Kas teadsid, et koos CE-kategooria juhtimisõigusega kantakse nüüd juhilubadele ka T-kategooria juhtimisõigus?

Kontaktandmed

autokoolide kontor on avatud:

E - N 15:00 - 18:00
R, L ja P suletud
Vasara 50, Tartu 50113

firmad:

Vasara Autokool OÜ (10241957)
Ropka Erakool OÜ (11755121)
Ropka Autokool OÜ (11581000)
Tartu Autokool OÜ (11961783)
W-LEX Koolitus OÜ (12004954)
Wärdi LEX OÜ (10241549)

kontakttelefon:

52 73 611

e-post:

autokoolid@gmail.com
vasara.autokool@gmail.com

Koostööpartnerid:


Lõppastme koolitus

Lõppastme koolitus on vaja läbida neil, kes tahavad oma esmased juhiload vahetada põhilubade vastu. Lõppastme koolitusele võivad tulla kõik, kellel on esmane juhtimisõigus olemas. Soovitatav oleks tulla koolitusele peale seda, kui on juba mõnda aega iseseisvalt sõidetud.

Hetkel tegeleb selle koolituse pakkumisega Vasara Autokool ja W-LEX Koolitus. Lõppastme koolitus koosneb ühest loengust (3 akadeemilist tundi), praktikumist, linnasõidust (nn. ökosõit) ja libedasõidust. Hetkel teeme koolitust ühepäevasena, st et hommikul on loeng, sellele järgneb väike paus ja seejärel teeme ära sõidud ja praktikumi. Ökosõidu ja libedasõidu saab teha ka hiljem, mitte loenguga samal päeval. Libedasõit toimub Torma lähedal, Ave autokoolile kuuluval spetsiaalsel libedarajal- transpordi sinna ja tagasi tagab autokool (ja see kuulub hinna sisse). Ökosõit toimub tavaliselt samal päeval kui libedasõit.

Kogu kursuse hind on 120 eurot Vasara autokooli, Ropka Erakooli, W-LEX Koolituse, Ropka Autokooli, OÜ Thulemanni, A.K.V.R. Autokoolituse ja Tartu Autokooli õpilastele. 140 eurot kõigile teiste autokoolide lõpetajatele.

Registreerumiseks on tarvis saata autokoolile e-kiri ja tulla kohale grupi alguskuupäeval (soovitatavalt natuke enne loengu algust). Kaasa tuleks võtta juhiload (ei pea olema enam kehtivad) ja kursuse maksumuse jagu raha (loomulikult on võimalik maksta ka ülekandega).

Täpsem info kontaktnumbritelt või e-posti aadressilt.

Lõppastme koolituse õppekava (muu B-kategooria õppekava osa).

koolituste alguskuupäevad hinnakiri Koolitus Avalehele